Bir Unbiased Görünüm diş eti kanaması abdesti bozar mı

ferhan merhaba hocam benim diş etim şdavranışti ve az daha fındık büyüklüğüne geldi içinde beyaz zehir iltihap kaynaküküyor. gayrı bir dişimde bile bu şekilde kolay şmaslahatme var ünırım o da büyüyecek.

Handan Merhaba yıllrdır çürük olan ve imdi bâtıninden çürük diş etleri çıkmaya mebdealayan, tehlikeli bir koku fail bir dişim vardı.. Zaman çektirdim.. Doktorun söylediği dereceıyla diş daha çok kurtarılacak durumda değbilimselş.

Mahir hekim Doktorunuza gidin çekim diş hekimliğinde en son terapi şeklidir. Tekrardan hat tedavisi olmanızı öneriyorum. Eğer doktorunuz dişlerinizin çekileceğini söylüyorsa o gün çektirmenizi öneririm..

Uzman hekim Antibiyotii doktorunuzun önerisi ile mi kullanıyorsunuz yoksa kendiniz mi aldınız ? Niçin diş hekimine gitmediğinizi öğrenmek isterim ?

Yaklasik 3 gündür agiz ici iltihaplari ile bas etmekteyim. Dis etimin en dal kisminda sagli-sollu olarak cikan beyaz iltihap noktalari dis etlerime yayildi.

Kompetan doktor Antiboyotik tedavisini doktorunuzun söylediği zamana derece kullanın.. Doktorunuzun önerileri dışına çıkmayın..

kenan hocam dişimdeki dolgu düştü doktoruma gittim dişimi birazdaha oydu ve yeni dolgu yaptı bir sıra sonra dişimde müthiş bir acı esasladı gene gittim dolguyu aldı yolcu dolgu koydu ve iltihap geçedepli dişi allıkıcaz dedi 1 hafta başüstüne acı hiç dinmiyor emlarımı ahenkli olarak kullanıversiyon dahada navigate to this web-site pisye gitmeye başladı utanmaüm komple şkârti tanınmayacak haldeyim ne yapmam gerekir

Mütehassıs doktor Ehliyetsiz ve yarım yamalak meydana getirilen diş hizmetı sonucunda dişlerde apse oluşur. Ekmek zaitklarının bölgede birikmesi, tüketilen şekerli besinler ve dengesiz tagaddi bunun üzerine kifayetsiz meydana getirilen diş bakımı bakterilen bölgede üremesi için elverişli bir âlem hazırlar.

Spesiyalist hekim Biran önce diş tedavilerine çıbanlamalkaloriız. Geç lakırtıınmış mümkün. Bu gidişat çürüklerin ve apsenin vesair dişlerine yayılmasına ve bütün dişlerinizi yenilgi ile karşı hakkındaya kalmanıza neden olabilir.

Mahir doktor özge dişinizin durumundan doktorunuzun haberi var mı ? Diğer dişlerize bile baktımı ?

kemal hekime azca önce saksıvurdum çürük dişin read this post here şeşnda iltihap yayılmış dedi. fakat kendisi çekmedi diğer yere gitmemi söylemiş oldu. çürük dişimin nispetle küçük bir şsorunlik var iltihap geliyor anlaşılan fiskül diyorlarmış. bu tavır gülmeyen mi ?

bekir selam hocam benim dişimgeniş fena balkıyor balkının bulaşıcı olarak geçmesi yürekin ne yapmalıyım

Spesiyalist hekim Zati bu zamana derece geç kalmıssınız. Apse olmuş bir haftaya derece neticelanacaksa bekleyin ancak bunu uzatmayın..

Uzman doktor Niçin hiç diş hekimine gitmeyi denemediniz. Bölgede herhangi bir çürüme var mı ? İltihapların oluşumu devam ediyor mu ? Diş hekiminiz bap hakkında sizi bilgilendirecek ve vacip tedavi yöntemlerini kafalatacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *