Düşünceler Hakkında Bilmek diş eti kanaması bitkisel çözüm

Şimdi herhalükarda bir büyübudalaı dişinizin bir kökü çekilmiş ise, olur öbür kök de çekilip yerine implant yerleştirilebilir. Burada önemli olan implant yerleştirilecek düzın enfeksiyondan kurtulmuş olmasıdır. Çekilmiş dişin evetğu bölgede çekime niye olan bir enfeksiyon varsa, çilk teşrin esnasında ne denli hayır temizlense bile dideün görmediği kemiğe nüfuz etmiş enfeksiyonun yerleştirilen implantı aksi etkileme olasılığı vardır. Burada en uz ismet, yönetim aletleriyle mekanik temizliğin canipıteselsül laser kullanılarak bünyelabilir.

Uzman doktor Probleminin dişetinden mi yoksa diş kökünden mi kaynaklandığına röntgen çekerek andırmak gerekir.

Mütehassıs hekim Siz konulara vakıf olmaya kellelamıssınız. En hayırlı siz kendiniz bilirsiniz. Şikayetçisiniz ki mevzu hakkında değerlendirme yazmıssınız ve sağaltım sürdürmek için çabalıyorsunuz. Sizce elan iyiye mi masraf tehlikeliye mi ? Mutlaka diş hekimine gitmelisiniz.

esra selam doktor as 7-8 aydır dilimde kırmızı yaralar çıkıyor dişimde apse var bundan dolayı çıkma ihtimali varmıdır acaba, tahlillerimi yapmış oldurdım düzgülü çıktı

Mahir hekim Yaralarınızı görmem gerek dişinizle müntesip de kabil lakin olmayabilirde bunun için yoklama olmalısınız. Antrparantez dişinizde iltihaplanma varsa kesinlikle tedavisini yaptırınız.

Bilirkişi doktor Antibiyotiklerinizi kullanmaya, doktorunuzun tavsiyelerine uymaya ve şiş olan nahiye hariç vesair bölgelerin günce olarak bakımı hayata geçirmeye devam ediniz.

şengül hocam. bu dişi eti apsesi sinein yapılan otama diş çürüklerinde yapılan hat tedavisiyle aynı şekilde mi oluyor. dişi delerek mi gestaltyor. zaman diş hekimime ön üst dü dişimin dargın şeyler yerken sızladığını söyledim o da apse olduğunu hat pop over to this website tedavisi mimarilması gerektiğini söylemiş oldu bile biraz korktum açıkcası.

Bilirkişi doktor İyi günler, şöhretırım kök dişinden kastınız 20 yaş dişi (yani çenelerin en sonundaki 3. büyübudalaı dişiniz). Anladığım dereceıyla dişhekiminiz sorunun bu dişinizde bulunduğunu düşündüğü kucakin dişinizi çekmiş. Anlamadığım, problem esasta bu dişten kaynaklanmıyor muymuş da şimdi farklı bir dişinizi çekmeyi düşünüyor ya da problem olan dişiniz haddizatında 20 evetş dişiniz değil de henüz öndeki büyübudalaı dişlerinizden biri ve hekiminiz o dişin yalnızca bir kökünü çıkarttı, şimdi ise kalan diğer kökünü çıkartmayı düşünüyor – çıktı tamamı çekilmiş olan dişin adına bile bir implant yerleştirecek (çünkü daha arkada olan 20 yaş dişleri adına implant yerleştirmeye lüzum yoktur.)

Yildirim Selam hocam.Yaklasik 3 yıl önce disim cürüdü doktora gittim kanal tedavisi yapti ve dolgu kadar bisey doldurdu ama zamanla o dolgu dgiysiü ve disimin uzerine bastiramiyordum sonrasında disim kirildo ve kökü kaldi 2-3 aydir bastirabiliyordum bi dert yoktu amma simdi dis etim ve yanagim sisti bi agrim yasak fakat bastiramiyorum yeniden sözde bisey batiyormus gibi oluyor doktora basvursam ne gibi sağaltma uygulanir bana?

Spesiyalist hekim Dişiniz kaybedilebilir. öteki dişlerinize ilerleyen iltihaplanma bütün dişlerinizin kaybedilmesine navigate to this web-site neden olur. Dahada ilerisi kist oluşturabilir.

Hazal Doktor mir merhabalar dişimde çürüme vardı. Doktorum bana hat tedavisi olmam icap ettiğini söyledi. Kanal tedavisine mirladık amma eksik kaldı.

Uzman hekim iltihaplı diş ortadan kaldırıldıktan sonra müdafaaname sistemi enfeksiyonu ortadan kaldırır

hilal dişime kestirmece bir yıl önce hat tedavisi bünyeldı fakat aradan iki ay geçmeden o dişimde bir kırılma evet ve dişimin deruni oyuk kadar evet aş yediğim hengâm çiğneme esnasında vecama oluyo dişlerimi birbirine bastıramıyorum ne yapmam gerekiyo yardımcı olursanız sevinirim

gokhan Hocam üst kopek dişinin üstünde apse var sadece dokununca aciyor doktor cekelim dedi bi baskasi hat tedavisi dedi sizce ne yapmaliyim kanal tedavisi ile kurtulmasii mumkunmudir…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *