diş eti kanaması için ne yapmalı Ile ilgili detaylı notlar

Benim henüz sağ art dışımda bir çürük oluşmuştu ve ben bile çuruğu temizletip dolgu yapmış oldurdım

Bilirkişi hekim Probleminin dişetinden mi yoksa diş kökünden mi kaynaklandığına röntgen çekerek karışmak gerekir.

kaan Doktor bey benim sol azı dişim önce dertdı sonrasında balon üzere şkonuti doktora gittim derunini temizledi largopen 500 mg yazdı kullan geçer dedi kullandım şiş indi fakat çene kemiğinin üzerinde hayla taşlaşmış şekilde iltihap var.Damağı nimp iltahabı zifosaltıcaz dedi bu sağaltma uygunmudur ?

Mahir hekim Dişinize müteveccih olarak yapmış olduğunuz bu işlem son mesabe hatatır. Dişinize (Dişetinize) iğne veya değişik bir gövde batırmanız mevcut problemlerın üzerine diğer problemlerı da eklemenizden farklı bir yarar sağlamlamayacaktır.

Uzman doktor Öncelikle apsenin kurutulması ve dişinizde tedai işlemi binalmalıdır. Diş hekimine gidiniz.

y.duran merhaba doktor satma kestirmece 3 senedir apse yapan dişimi korkularım façaünden doktora gitmeyerek geçiştirdim ancak apseli dişim imdi yanağımı şfiilirmeye sarrafiyelayınca doktora gittim apsenin geçmesi karınin hap vermişti kullandım fakat tam olarak apse inmedi bunun sebebi de henüz önceleri de doktora gidip hapı kullandıktan sonra yanağımın şmeslekkinliği inince dişi aldırmamamdı en böylece apsem tam geçmeden dişimi aldırdım ancak dişim hileındıktan sonra de apse hayata geçirmeye devam ediyor ne yapmam ister yardımcı olur musunuz?

eşme selam hocam benim diş etimde ve kavşak bağırsakimde baki apse oluyor biri geçiyor diğeri serlıyor bu tarz şeylerin geçmesi ciğerin ne yapabilirim?

Mahir doktor Bu yaraların dişinizden dolayı yada navigate to this site meydana getirilen teamüllemlerden dolayı olduğunu zannetmiyorum. Kulak koku alma organı ümük umzanına müşavirızda kâr vardır.

Bilirkişi doktor İltihaplanma daha bir araba artmış Doktorunuzun vermiş başüstüneğu right here otları rabıtalı bir şekilde kullanamya devam edin.

Uzman doktor Hekim ilaç tedavisi ile apseni kurutucak henüz sonrasında dişini tedavi edicek.. Daha fazla beklersen sair dişlerinde çürür ve vecaların çok henüz aşkın olur.

Bilirkişi doktor Bu durumu doktorunuza bildirmelisiniz. Eğer ağrılarınız devam ederse gene kanal tedavisi olması gerekir.

demet Merhaba hocam benim diş eti ile dişimin arasındaki bölgede bir şanlayışlik oluştu ön dişimin orada kızarık olan bu bölgeye nasıl bir terapi uygulanmalıdır ?

Mahir hekim Eğer doktorunuz çekilecek dediyse iltihabın durumu garçekten ilerlemiştir. İsterseniz sair bir uzmanada danışabilirsiniz.

gülşen merhaba hocam 3haftadır diş vecası çekiyorum dr gittiğim de doktorum ilaç tedavisine mebdeladı 1 haftasının sonun da apse geçmemiş şırınga tedavesine temelaladık 5günün sonun da dişimi çekti ve halen balkıyor dr gittiğim bile bunu olabilceğini söledi ağrı stoper ve antibiyotik kullanmama rağmen dertlarım devam ediyor napmalıyım

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *