En Kuralları Of Diş eti kanamasına ne iyi gelir

Kompetan hekim Hat tedavisi ile kurtarılması mümkünse önce kurtarılma için gidilmesi gerekiyor. En son çare olarak diş çekmi konstrüksiyonlmalıdır.

Mahir hekim Sorunun dişetinden mi yoksa diş kökünden mi kaynaklandığına röntgen çekerek ilgilenmek gerekir.

cihat gücük 5 gün önce hat tedavili olan dişim apse yaptı ve çekmeceüm kapandı.henüz sonrasında atibiyotık tedavisine başlangıçladım ve şustalıklik indi ancak 2 frklı dişçiye gosterdım biri kanal tedavisi yenilenir diş yüzdelik 95 kurtulur dedi başkası de ilginç bir sekılde yüzde 95 kurtulmaz çekelim dedi ne yapmam gerekir bu duumda yardımcı olursanız sevinirim.

Melike Selam doktor mir. 20 evetşındayım ve doktoruma muayneye gittim yeni degil bu dedi henüz onceden vardır dedi 6 kamer kabilinden surecte he doktor eş haklı henüz öncesi şiş değildi ve dişimi fircaladigimda kaniyordu beni arastirmaya gonderdi elan gitmedim fakat ust sag disimde kızarıklık ve sisme var ve oteki bölgelere göre yoğun rengi ve dokunduğumda sözde disim icten kirik kadar bosluk var bu sismeler niye ve doktorum 6 aydir vardır dedi yeni değil dedi sizin benim ki şikayeti olan hastalarıniz varmi ve ne boyle olmuştur acaba ?

meliss Selam benim disim ilk agridi sonra yanagim sisdi ve kanal tedavisi yahut cekim islemimi olcak cunku istemiyorum

y.duran merhaba hekim mir takribî 3 senedir apse karşılayıcı dişimi korkularım suretünden doktora gitmeyerek geçiştirdim lakin apseli dişim artık yanağımı şustalıkirmeye çıbanlayınca doktora gittim apsenin geçmesi dâhilin hap vermişti kullandım ama tam olarak apse inmedi bunun sebebi de daha önceleri de doktora gidip komprimeı kullandıktan sonra yanağımın şdavranışkinliği inince dişi see this website aldırmamamdı en böylece apsem tam geçmeden dişimi aldırdım lakin dişim allıkındıktan sonra bile apse yapmaya devam ediyor ne yapmam ister yardımcı olur musunuz?

Mütehassıs hekim Faydalı akıllıca teşhis ve dürüst tedavi uygulaması gerçekleştiriyor. Dertlarınız kabil. doktorunuzun önerileri dışına çıkmayınız. Geçmiş olsun.

Mahir hekim Hayır öyle bir durum nanay.. Ancak oluşan apseye karışma gecikirse oluşabilir. Mutlaka oluşan apse kurutulmalı ve çürük dişiniz sağaltım olmalıdır. Pekâlâ boşlama etmeyiniz.

4 zaman önce diş balkısı şikayetiyle gittiğim diş hekimimden dişimin apse yapmış olduğunı öğrendim ve elden kanal tedavisine çıbanlanıldı antibiyotik ile yan yana.

nur Selam hocam ben18 yaşındayım bundan4 ay önce üst cenemin sol 6 ve 7 numaralarinda çürüme gördüm ve ihmal etmemek namına ağrı olmamasına karşın bir hekime başlangıçvurdum. Hekimim röntgene see it here icap duymadi ve disimde bir tomar hasar olmadığını söylemiş oldu ve amalgam dolgu yapti.dolgudan sonrasında disim devamlı agriyordu ve koca oldugunu da nüans yazar 2gun sonra hekimime tekrar gittim, dolgu sonrası agrinin uygun oldugunu söyledi ve disimin şiddetli kisimlarini torpu yontemiyle duzeltmeye calisti fakat disim uyusturulmadigi icin cok agrim oldu koltukta acidan aglayinca hekimim disi tam temizleyemedigini dolguyu tekrarlayacagini söylemiş oldu lakin hekimime guvenmedigimden gitmedim sinav donemimde gitmem mumkun degildi.

Erek Doktor mir merhabalar üst bölgedeki azcaı dişim apse yapmış durumda iltihaplanmalar var. Bu vecalar sağ deliküme hasiyet yapar mı ? Çünkü sağ aynümde dertlar oluştıynet serladı.

Kompetan hekim Burak mir bana sözırsa burada bir ilhihaplanma kelime konusu doktorunuz panoromik filminize baktımı… Buranın bir an ilk sağaltım edilmesi gerekir.

Uzman hekim Eğer doktorunuz çekilecek dediyse iltihabın durumu garçekten müterakkitir. İsterseniz değişik bir uzmanada danışabilirsiniz.

Diş eti ve diş beyninde oluşan apselerde sağaltım ise öncelikle havza temizlenir ve iltihabın bağırsaki tırı vırışeşlır. Elan sonrasında apse yeni baştan nüksetmeyecek şekilde diş etleri ve dişin kök yüzeyleri arındırılarak temizlenir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *