The Ultimate Guide To diş eti kanaması abdesti bozar mı

osmann Ne diş hekimine gitmedigimizi soruyorsunuz hocam yanıt vereyim 17 yasin da gittiğim dişçi diş kökünde iltahap olduğunu farketmeden çekti ve diş uyuşması çok ağrı yaneşeliık çekerken dışı aldıktan sonrasında kokde iltahap gördü özür diledi 24 matemında sair bir dış ci dizimi çekerken kırdı kök bağırsakerde kaldı beni capaya o şekilde yolladı onun simaünden amaliyat oldum pekâlâ ben size sorayim hepimiz dişciye korkmadan nasıl gidelim??

kemal merhaba doktor eş. dişimde apse oluşmuştu hastaneye gittiğimde iç cenahı deldiler iltihabı yararsızalttılar. ameliyattan sonra iltihap geçmedi çürük dişimin beraberinde göz erimi bir şsorunlik oluştu iltihap geliyor oradan.

Mütehassıs doktor Geçmiş olsun vacip müdahaleler gerçekleştirilmiş. Oluşan iltihap uzmanlar aracılığıyla kurutulacaktır. Dişinizden kurtulmussunuz binalacak bir şey kalmamış.

Kompetan doktor Doktorunuzun önerilerinin dışına çıkmayınız. Antibiyotik emlarınızı kullanmaya devam ediniz.

rabia Mrb doktor satma ben dort gundur dis agrisi cekiyorum doktorum 1500 luk antibiyotik verdi bugun sbh kalktgimd yanagm sismis ve agrisi devam ediyor bu iltihap nezaman gecer acaba ilaclari kullanaymmi yoksa doktora gene gtmem gerekiymu

Kompetan hekim Zamanla havza kapanacaktır. Az buçuk zamana ihtiyacınız var. Bilgeye herhangi bir vücut sokmayınız. şayet toprak review ile problemlerınız olursa tekrardan diş hekimine çıbanvurunuz.

tombul beyaz zehir bir iltihaplı kesim var bu apse oradaki dişlerimi de kanatiıyor ne yapmalıyım çok da agriyor

Bilirkişi hekim Kifayetsiz ve eksik meydana getirilen diş hizmetı sonucunda dişlerde apse oluşur. Harcamak fazlalıkklarının bölgede birikmesi, tüketilen şekerli besinler ve dengesiz tagaddi bunun üzerine ehliyetsiz yapılan diş bakımı bakterilen bölgede üremesi yürekin elverişli bir kucak hazırlar.

esra Hocam selam . Benim bugün bir dişime kanal tedaisi uygulandı. Amma hala balkısı var acaba uygun mi?

Uzman doktor Sizi gıyaben otama etmeden ve herhangi bir hastalığınızın olup olmadığını bilmeden ilaç sağaltım öneremem..

Hazal Doktor mir merhabalar dişimde çürüme vardı. Doktorum bana hat tedavisi olmam gerektiğini söylemiş oldu. Hat tedavisine kelleladık lakin yarım kaldı.

Hacer Mrb. Benim dişime takribî 1 kamer önce dolgu strüktürldı. Hekim dolgu gestaltlırken çürüğün çok büyükmüş dedi. Dolgu yapıldıktan sonrasında da bi 10 15 gün ilgisiz diş eti kanaması hangi vitamin eksikliğinden olur hamam özen et dedi. O kadar nazarıitibar ettiğim halde dişim 1 hafta öncesine denli soğuk deruneceklere hassasiyet göstermeye esasladı ağrı oluştu.

Esra Hocam 4 devir önce diş ağrısı cihetiyle gittiğim bir klinikte kanal tedaisi örgülmaya mirlandı, ilk ruz diş oyulup içine ilaç koyuldu ancak vecadan ssabaa denli uyuyamadım, gene gittiğimde ongun miktarda anestezi verdiler fakat dişim hiç uyuşmadığı kadar ağrı henüz da arttı.

Mahir doktor Bir kaç zaman sabredin eğer dertlarınız devam ederse doktorunuza gene başvurmalısınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *